İstanbul Düğün Fotoğrafçısı

İstanbul... Okunduğunda kulağa tek şehir gibi gelir. Fakat İstanbul tek şehirden fazlasıdır.Çünkü İstanbul yazıldığı gibi değil yaşandığı gibi okunur.

İstanbul tüm farklılıkların ötesindedir. Kedisi farklıdır, simitçisi farklıdır, çiçekçisi farklıdır. İstanbul her sokağı ayrı bir dünyadır.

Bu şehirde her gün doğan Güneş değildir. İstanbul'un ta kendisidir. Çünkü her gün başka bir İstanbul vardır karşımızda. Her gün başka bir renktir İstanbul. Bu sebeple İstanbul 7 renkten çok daha fazlasıdır.

Ve yıllardır bu ölümsüz şehirde fotoğraflıyoruz dış mekan düğün fotoğrafçısı olarak ölümsüz anlarınızı. Bu koca şehrin kumsallarının, sokaklarının, parklarının birinde sizlerle buluşuyoruz ve her düğün hikayesi için en az sizin kadar ayrı heyecan yaşıyoruz.

Gelin ve damat olarak siz hangi renkseniz biz o renk oluyoruz. Bazen Balat'ın o rengarenk insanlarının içinde cıvıltılı evlerin arasında buluşuyoruz. Bazen ayakkabısını çıkarıp yalın ayak koşmak için sabırsızlanan eşinizin isteği üzerine bir kumsalın sarısına koşuyoruz. Bazen çiftlerimizin eğlenceli istekleri ile kendimizi boğazda, denizinin göz alıcı mavisi arka planda; düğün fotoğrafları konusunda alternatif fikirler sonucu çılgın pozların içinde buluyoruz.

Ve her düğün fotoğraf çekiminde sayenizde kendimize bambaşka renkler katıyoruz. Bize olan inancınızla enerjimiz de renklerimiz de her geçen gün çoğalıyor. Tıpkı her gün büyüyen İstanbul gibi...

Bu mutlu günde hikayenize ortak olmamız dileğiyle,

Sizlere İstanbul gibi, İstanbul kadar mutluluklar...

Yorumlarınız